Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /mnt/data/accounts/a/aitee/data/www/e-puzzle.eu2/system/database/mysql.php on line 6
O nás

O nás

Provozovatelem internetového obchodu www.e-puzzle.eu je společnost Top Crystal Trade s.r.o. se sídlem Příkop 838/6, 602 00  Brno, IČ:04896602, DIČ:CZ04896602.

Specializovaným prodejem puzzle na internetu se zabýváme již od roku 2007, kdy jsme v únoru spustili první verzi internetového obchodu www.e-puzzle.eu. Od té doby neustále pracujeme na rozšiřování puzzle sortimentu a zkvalitňování služeb, abyste u nás vždy rádi nakupovali a byli spokojeni. V roce 2014 jsme po sedmi letech působení na našem trhu spustili novou moderní verzi internetového obchodu www.e-puzzle.eu, se zcela novým moderním designem a hlavně propracovanějším objednávkovým systémem.

Předností našich stránek je naprostá přehlednost a jednoduchost. Každý si tak může rychle a jednoduše najít svůj produkt. Všechny zobrazené puzzle máme vždy skutečně skladem a objednávky přijaté v pracovní dny do 13. hod odesíláme ještě tentýž den.

V případě že rádi platíte kartou, můžete využít náš druhý e-shop www.i-puzzle.cz. Ten také provozujeme ve slovenské, polské, maďarské a italské jazykové mutaci.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace