Puzzle Duch Afriky

Puzzle Duch Afriky

Kód produktu: 14-077811
Dostupnost:
Na skladě
Cena: 279 Kč
Popis

 

Výrobce: Spiel Spass

 

Počet dílku: 1000

Autor: Schim Schimmel

Katalogové číslo: 14-077811

Rozměry puzzle: 65x48 cm

Rozměry krabice: 36x24x4,5 cm

Hmotnost puzzle balení: 0,59 Kg

 

Schim Schimmel – americký malíř současnosti, který se stal, díky svým obrazům, které můžete spatřit také na mnoha puzzle, celosvětově uznávaným umělcem. Pořádá mnoho výstav po celém světě, především pak v USA a Japonsku. Středem zájmu tohoto malíře jsou jednoznačně zvířata, která maluje již od svého dětství. Schimmel si postupně vypracoval jedinečnou techniku, kdy dokáže zachytit i sebemenší detail. Jeho díla působí velmi sugestivním a líbivým dojmem. A právě proto jsou díla Schima Schimela velmi oblíbená mezi skladateli puzzlí. Nejčastěji zobrazovaná zvířata na puzzle motivech od autora Schimmela jsou bílí tygři, lvi a sloni.

 

Puzzle Duch Afriky – jeden z mnoha puzzle s fantazy motivů od autora Schim Schimmel. Tento kvalitně, do nejmenších detailů zpracovaný puzzle motiv a zajímavě řešený obsah je zárukou dobré zábavy a skvěle stráveného času při skládání tohoto puzzle. Jestliže Vás toto puzzle Duch Afriky zaujalo, podívejte se i na ostatní puzzle s fantasy motivem, které naleznete na našem shopu v levém menu – fantazie.

 

Puzzle Duch Afriky je součástí speciální puzzle série „Schim Shimmel“.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace