O nás

Provozovatelem internetového obchodu www.e-puzzle.eu je Ing. Petr Kaštyl se sídlem Konečného nám. 3, 602 00  Brno, IČ:73832278, DIČ:CZ8005273980.

Specializovaným prodejem puzzle na internetu se zabýváme již od roku 2007, kdy jsme v únoru spustili první verzi internetového obchodu www.e-puzzle.eu. Od té doby neustále pracujeme na rozšiřování puzzle sortimentu a zkvalitňování služeb, abyste u nás vždy rádi nakupovali a byli spokojeni. V roce 2014 jsme po sedmi letech působení na našem trhu spustili novou moderní verzi internetového obchodu www.e-puzzle.eu, se zcela novým moderním designem a hlavně propracovanějším objednávkovým systémem.

Předností našich stránek je naprostá přehlednost a jednoduchost. Každý si tak může rychle a jednoduše najít svůj produkt. Všechny zobrazené puzzle máme vždy skutečně skladem a objednávky přijaté v pracovní dny do 13. hod odesíláme ještě tentýž den.

V případě že rádi platíte kartou, můžete využít náš druhý e-shop www.i-puzzle.cz. Ten také provozujeme ve slovenské a polské jazykové mutaci.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace